Helping single men find sexy ukrainian and beautiful Russian girls since 1997.
Eng | Рус | Fra | Esp | Deu

Search Profiles

I am a:
seeking a:
with photos only
age from:  to 
country:  
or search by profile ID:

Find girl by her City

Moldova Chisinau girls
Girls from Ekaterinburg
Zaporizhia marriage
Sumy online dating
Nikolaev girls
Moscow dating
Odessa girls
Dating Kharkiv brides
Women Mariupol
Novosibirsk girls dating
Kherson brides
Saint Petersburg dating
Kyiv girls dating
Cute girls Donetsk
Simferopol women
Women in Dnepropetrovsk
Lugansk best dating
Minsk women
Poltava brides dating
Sebastopol dating agency
Melitopol dating service

*More Cities*
fotos hermosas de amor
Search Men
    

Dating now with aztsd: 60 y/o male, Zodiac: Taurus from boston, USA

confirmed profile image
aztsd
  • 60 y/o male, Zodiac: Taurus
  • boston, USA
  • English(Fluent), Japanese(Basic), French(Basic)
  • engineer
  • 3 children
  • Last online: 2012-04-06 00:00:02
  • ID: 1000077653
  • Taurus
Private details and contact information
Personal details
Sex male
Children 3 children
Want children Yes
Height 6'0" - 6'1" (181-185cm)
Body type Athletic
Ethnicity Caucasian
Religion Atheist
Marital status Divorced
Education MA/MS/MBA
Income $70,000/year and more
Smoker No
Drinker Rarely
Details of the person you are looking for
I look for a female
Looking for an age range 18-43
Looking for a height
Looking for a body type
Relationship Activity Partner, Friendship, Marriage, Relationship, Romance, Casual, Travel Partner, Pen Pal
rate profile :
  1   2   3   4   5  
rate: 0.0
votes: 0
Online dating in boston, USA
Description:
Здравствуйте,

Ви бачите мій профіль - можливо, вас цікавить і буде писати мені? Мені можуть бути зацікавлені в вас теж!

У вас є які-небудь говорити Англійська? Я знаю кілька мов, але не так. Але, я дізнався швидко. Ви віддаєте перевагу, що я пишу вам на українській, російській, або Англійська? Я використовую перекладача програмного забезпечення, так що ви можете написати мені на вашій мові, якщо ви віддаєте перевагу - це не проблема для мене. Який би краще для вас.


З точки: Я реальний чоловік. Я в змозі піклуватися про жінку та сім'ї. Для мене сім'я це все.

Можливо, ви можете виявити, мені цікаво. Можливо, немає. Я літня людина. Я в моїй середині 40's, але в дуже гарній атлетичних форми. Не лисий. Не жир. Є багато цікавих якостей, до моєї особистості і життя. Мені подобаються багато речей, я впевнений, що ми можемо поділитися деякими взаємної пристрасті та інтереси. Я енергійний і прямими. Я живу в Бостоні та Нью-Йорк, США. Я люблю подорожувати і бачити нові речі. Я добре освічені і мають високу позицію робочих місць. Я можу дозволити собі деякі з найкращих речей у житті. Я не пити. Я не курю. Я живу здорової активного життя.

Я в багатьох речах, і багато чого зробили. Я радий допомогти жінці я люблю, і може бути терплячим, натурі, і жартівливим. У свою чергу, я знадобиться терпіння від вас. Існує багато я впевнений, що ви знаєте, що я роблю не так.

В кінці кінців, моя мета полягає в тому, щоб встановити довгострокові відносини і створити сім'ю. Але мені буде потрібна допомога з боку жінки. Я не можу робити це в поодинці.

Я багато поїздок на роботу. Я інженер. Я є власником невеликий Комп'ютерний інжиніринг компані. Я пишу програмне забезпечення. Я керую великий технічної та бухгалтерської проекти для багатьох великих компаній та урядів.

В останній час я думав про іншу кар'єрі, де я б не подорожувати так багато роботи. Я був одружений і до однієї з головних причин мого колишнього шлюбу, не робота, тому що я був далеко від дому так багато.

Я зацікавлений у багатьох речах. Мені подобається відкритий і закритий діяльність і спорт. Люблю літати невеликі літаки. Мені подобається човнах, гольф, теніс та лижі. Я люблю готувати іноді. Я люблю балет, театр, і симфонічна музика. Мені подобаються бальні танці (танцювальні пари), музеї та мистецтва. Мені подобається будівництво будинків та меблів. Я люблю читати книги й грати в шахи. Мені подобається сторін, зустрічі з новими людьми, побачити нові речі. Мені подобаються мови, подорожувати і вивчати світ. Я, як освіта та навчання нових речей. Я люблю дітей і сім'ї. Мені подобається дітям. Я хотів зробити любов і знаходяться в стабільних, безпечних відносин. Мені подобається працювати і заробляти гроші. Мені подобається бізнес. Мені подобається допомагати іншим людям, коли я можу.


Я маю досвід і ноу-хау прийняти хороший догляд за жінкою та сім'єю. Я думаю, що це не тільки гроші і комфорт - це розум і серце, і як люди ставляться один до одного.

Я людина, яка знає, що він хоче, щоб я не типовий американець. Я був піднятий європейськими і жили в Європі. Я багато подорожував. Я хотів би розглянути питання про перехід в іншу країну назавжди, якщо ситуація була гарною.

За погане про мене - Є кілька. Мої друзі кажуть мені, що я занадто прямий в моєму виступі, - я кажу те, що я маю на увазі безпосередньо, без дипломатичної. Іноді мені боляче почуття, виступаючи занадто чесно, що я думаю. Я працюю на цьому буде більше дипломатичний характер. Я також з недовірою населення в цілому. Він бере мене багато часу, щоб довіру народу, а мій досвід показує, що багато людей не хто вони, як і не слід довіряти. І, нарешті, я не дуже терплячі. Я працюю на цьому теж - бути більш терплячим. Але він не приходить, природно, мені. Я думаю, ці мої найгірші якості.

Де ви, я бажаю вам доброго дня, коли ви читаєте це, і що ваше життя йде добре.

Так, в точку - я поганий досвід роботи з агентством по електронній пошті. Я отримую дуже багато листів від жінок, які не зацікавлені в мені, а стосунки, але агентство робить їх писати в 15 разів, щоб вони виплачуються. Так що, я не читав листи агентства. Якщо у вас серйозні стосунки, і біля мене, то у вас буде тільки написати мені приватні листи. aztsd на Hotmail точка ком. Не витрачайте час посилати мені листи агентство, я не читав їх чи вірити їм.


Все найкраще,

АЗТ
Ideal match description:
Я шукаю тих, хто має достатньо, вірний, пацієнта, а також любить і хоче дітей. Кто-то, хто має потребу в любові і дружбі, і хоче життя партнера. Я не шукаю тих, хто тільки хоче отримати задоволення, а не родина.

Кто-то, хто хоче бути вчинені відносин. Кто-то, хто буде працювати на перебування в realtionship. Я серйозна, мені це не жарт. Кто-то, хто хоче виховувати дітей. Будь-який тим, що ми разом, або у вас вже є. Я хочу дітей. Ви здатні впоратися з реальною людиною? Я не зацікавлений у тимчасових відносин. Я можу бути вашим кращим другом, коханцем, чоловіком, батьком ваших дітей, а також захисник. Але ви повинні бути вірними і хочуть реальних відносин, а не просто хорошого життя. Я не буду розірвати серце, але я не дурень, і буде охороняти моє серце, поки ви не виявиться довіряти.

Я буду найбільш зацікавлених у Ваших цінностей і ставлення і як ви проживали своє життя і хочу жити її. Я хочу знати, яким ви бачите своє майбутнє і те, що вам потрібно для вашої родини - як ви хочете, щоб вони і живуть. Мені буде цікаво побачити, якщо ваші цінності є реальними, і якщо ви тримаєте їх з плином часу.

Якщо цікавлять тільки гроші або ваш власний комфорт, ніж я, не будуть зацікавлені в вас, незалежно від того, наскільки гарно ви.

Ви шукаєте чоловіка. Якщо Ви хочете більше, ніж просто улибнемся і відпустка, і хоче хто-то, хто піклується про Вас і має досвід буде великий чоловік і батько для вас і ваших дітей, які у вас вже є або може бути зі мною, то напишіть мені .

Можливо, ви можете сказати мені що-небудь про себе, так що ми можемо почати дізнаватися один одного? Ми можемо бачити, якщо ми дійсно гарний матч, і якщо є можливе майбутнє разом?

Мені цікаво знати, чому ви до якого приєдналися Міжнародна служба знайомств, а також, як ви бачимо вашу майбутню життя разом і сім'ї в іншу країну.

Поділіться зі мною те, що вам потрібно від життя, від чоловіків. Якщо це не мені, я бажаю вам удачі та успіхів у досягненні вашої мрії.

The list of most popular Russian girls:

I WILL GIVE ONLY YOU MY BARED HEART!
BARED_HEART, 30 y/o

To be with me in summer time..
Nesty67, 25 y/o

Love life! Sensual Natalia is waiting for you...
SENSUAL_ELEGANCY, 35 y/o

Ready meet in real life with you :))) face to face!!!
Anassstasia, 34 y/o

I wish happiness and I believe in love!
DREAM_ON_ME, 39 y/o

More profiles of Russian women from boston, USA:

© Best Dating Now 2006 - 2021,
All Rights Reserved.
Home Search Profiles Services Help Terms and Conditions FAQ About Us Contact Us Payment options Privacy Policy
Global Services and Outsourcing Ltd, International House, 776-778 Barking Road, BARKING, London E13 9PJ, United Kingdom